Za efektywną pracę, samochody firmowe: LR Polo, Mercedes-Benz i Porsche. Interesujący autokoncept dla partnerów LR Healt & Beauty.

Auto dla samodzielnych partnerów firmy LR!

Volkswagen Polo, Mercedes-Benz, albo Porsche z LR design do prywatnego użytku, kto nie marzy o czymś takim? W firmie LR sny stają się codziennością! Ponad 7.400 Volkswagenów Polo jeździ już po ulicach Niemiec. Tendencje ciągle rosnące. Za rzetelną pracę otrzymuje się odpowiednie wynagrodzanie miesięczne, a koncept nowego samochodu, na drodze w osiąganiu wyznaczonych przez siebie celów, motywuje jeszcze bardziej.

LR Polo Comfortline Modell 2015

LR Polo Comfortline Modell 2015

Już od miesięcznego obrotu w wysokości 2.000 €, LR stawia swoim partnerom nowego Volkswagena Polo do dyspozycji. Przy odpowiednich obrotach firma LR wspiera dodatkowym bonusem, który pokrywa kompletnie leasingową ratę. W Austrii, Szwajcarii i na Węgrzech, zamiast VW Polo w leasingu jest dostępny Opel Corsa. W Skandynawii partnerzy LR mogą otrzymać Nissan Juke, a partnerzy z Francji mogą otrzymać Renault Twingo. Wszystkie z LR design.

LR Polo i miesięczny bonus w wys. 55 € dla Junior Manager (młodszy manager).
Do VW Polo, można otrzymać dodatkowy bonus w wysokości 55,00 € miesięcznie, jeżeli w ciągu miesiąca obliczeniowego uzyska się 4000 PW, w tym 3 aktywne linie bonusowe i 100 PW z własnej sprzedaży. W przypadku, gdy w danym miesiącu jedna lub więcej linii bonusowych osiągnie albo przekroczy 14% próg, to obrót spoza tych linii musi wynosić co najmniej 2.000 PW, albo ogólnie 4.000 PW z własnej sprzedaży.

LR Polo i miesięczny bonus w wys. 110 € dla Manager (managera).
Każdy Manager, który osiągnie miesięczny obrót w wysokości 8.000 PW, w tym 4 bonusowe linie i 100 PW z własnej sprzedaży otrzyma dodatkowy bonus w wysokości 110 €. Jeżeli jedna lub więcej linii bonusowych osiągnie lub przekroczy 14% próg, to obrót spoza tych linii musi wynosić minimum 4.000 PW, albo w sumie 8.000 PW z własnego obrotu. W przypadku, gdyby obrót spoza 14% linii wyniósł min. 2.000 PW, Manager ten otrzyma jedynie 55,00 €.

LR Mercedes - Benz

Mercedes GLK dla Orgaleiter

Podobnie jak na LR Polo, dodatkowy bonus obejmujący całą ratę leasingową dotyczy również Mercedesa Benz LR. Na dzień dzisiejszy, tylko po ulicach Niemiec, jeździ już około 1200 Mercedesów. Są to sportowe SLK, przestronne M-Klasse, albo eleganckie S-Klasse. Dzięki ścisłej współpracy pomiędzy LR i Mercedes-Benz, partnerzy LR mogą bez trudu znaleźć swój wymarzony model samochodu.

Poziom 1, to Mercedes dla Orgaleiter (kierownik organizacji).
Do wyboru są takie modele jak: C-Klasse, C-Klasse T-Modell, GLK, oraz SLK. Do tego bonus do auta w wysokości 406,00 € każdego miesiąca, w którym osiągnie się: 12 bonusowych linii, 100 PW własnego obrotu i 24.000 PW obrotu ogólnego, albo 20.000 PW z reszty sprzedaży przy 1 x 21%-Linii, albo 8.000 PW z reszty sprzedaży przy 2 x 21%-Linii, albo osiągnie 3 x 21%-Linie.

Poziom 2: Mercedes dla Silber-OL (srebrny kierownik organizacji).
Do wyboru są: M-Klasse, E-Klasse Limousine albo T-Modell, E-Klasse Cabrio albo Coupe, oraz CLS. Do tego bonus w wysokości 620,00 € każdego miesiąca, w którym uzyska się: 12 bonusowych linii, 4 x 21%-Linie, 20.000 PW z reszty sprzedaży (w tym przynajmniej 100 PW z własnej sprzedaży).
Kto nie osiągnie wymaganych kwalifikacji, ale uzyska kryteria wymagane dla poziomu 1, otrzyma bonus w wysokości 406,00 €.

Poziom 3: Mercedes dla Gold-OL (złoty kierownik organizacji).
Do wyboru są: CL, SL, S-Klasse, GL-Klasse. Do tego bonus w wysokości 917,00 € każdego miesiąca, w którym uzyska się: 12 bonusowych linii, 7 x 21%-linii, 20.000 PW z reszty sprzedaży w tym przynajmniej 100 PW ze sprzedaży własnej).
Kto nie osiągnie wymaganych kwalifikacji, ale uzyska kryteria wymagane dla poziomu 2, otrzyma bonus w wysokości 620,00 €.

LR Porsche

LR Porsche Cayenne

LR Porsche, jako zwieńczenie konceptu samochodowego. Od stycznia 2010 roku, biały LR Porsche stał się koronnym bonusem w koncepcji aut. Zaledwie 18 miesięcy później, LR firma stała się pierwszym i największym odbiorcą sportowych samochodów z Zuffenhausen. Najlepsi w branży LR, mogą czerpać przyjemność z jazdy samochodem marki Porsche. Oczywiście i w tym przypadku, przy odpowiednim obrocie, jest wypłacany dodatkowy bonus na pokrycie leasingowej raty w całości.

LR Porsche dla Platin-OL (platynowy kierownik organizacji).
Do wyboru są takie modele jak: 911 Coupe, 911 Cabrio, Cayenne, oraz Panamera. Do auta otrzyma się również bonus w wysokości 1.300,00 € każdego miesiąca, w którym spełnione będą kryteria kwalifikacyjne do stanowiska Platin-Orgaleiter. Kto nie osiągnie wymaganych kwalifikacji, ale uzyska przynajmniej kryteria wymagane dla Mercedesa Benz z poziomu 3, otrzyma bonus w wysokości 917,00 €.

 


Copyright © All rights reserved
Site design by praca-lr.com
Impressum