Zostań klientem "Premium" i kupuj LR produkty o 20% taniej, albo zgłoś swoją chęć pracy jako "LR Partner" i zacznij dodatkowo zarabiać!

Pracuj jako autoryzowany partner firmy LR Health & Beauty Systems!

W sprzedaży bezpośredniej LR produkty sprzedawane są przez niezależnych partnerów biznesowych. Już ponad 400 tysięcy autoryzowanych partnerów pracuje na całym świecie, zapewniając sobie atrakcyjne dochody. Zbuduj własną strukturę i sprzedawaj na własny rachunek.

Produkty „LR” może kupić każdy. Pytanie za ile, gdzie i od kogo? Każdy, kto ma dostęp do internetu, znajdzie bez problemu firmowy sklep LR. Wystarczy złożyć zamówienie, a wybrane produkty otrzymamy pocztą. LR dla stałych klientów, wprowadziło kilka korzystnych rozwiązań.

  1. Osoby, które po zarejestrowaniu się pod "Premiumkundenmodus aktivieren" zrobią zakupy za minimum 80,- Euro, staną się automatycznie tzw. „LR Premium Kunde” i przy każdych zakupach (również tych pierwszych) otrzymają 20% zniżki. Od teraz, jako „LR Premium Kunde” możesz do woli korzystać z darmowych porad profesjonalnego doradcy LR.

  2. Drugą formą korzyści, jaką możemy wybrać, jest złożenie wniosku na partnerstwo typu ABO. Na start, jako partner LR, wybieramy roczny abonament jednego produktu ujętego we wniosku. Partnerantrag ABO, upoważnia do bezpłatnej karty LR (zwanej LR Card) i wszelkich zniżek dla partnerów LR.

  3. Trzecią formą korzyści jest wniosek na współpracę z LR, jako partner. W tej umowie udostępnia się swobodę zakupu dowolnie wybranego towaru ( tzw. Partnerantrag freie Produktwahl). Na start trzeba wykupić tzw. Startpaket za 29 euro, oraz jeden z zestawów za 170 euro zawartych w umowie.

  4. Czwarty rodzaj umowy, to tzw. „Partnerantrag Business”. To idealna umowa na utworzenie własnego biznesu za 199,00 Euro! Możliwość zapłaty w 2 ratach! Ceną objętych jest 11 topowych produktów, własna witryna internetowa (eigene Homepage), własny sklep internetowy w pierwszym roku darmo (eigener online shop für 1 Jahr kostenlos), obszerne materiały informacyjne, broszury i katalogi, oraz LR CARD VORTEILSWELT.

Do każdego rodzaju umowy, stosuje się premię w postaci firmowego zegarka, przy spełnieniu założeń określonych umową.

Proszę wypełnić formularz celem skontaktowania się!

Formularz kontaktowy praca-lr.com
Pola oznaczone* należy obowiązkowo uzupełnić!

Czym jest marketing sieciowy tzw. MLM?

Marketing sieciowy polega na dystrybucji produktu od producenta do końcowego klienta. Producent zamiast płacić za reklamę mediom, agencjom reklamowym, a także za sprzedaż i obsługę handlu detalicznego, przeznacza te pieniądze na dystrybutorów, czyli takich ludzi jak ja czy Ty!

Czym są dochody pasywne?
Za raz dobrze wykonaną pracę, wypłacane są nam pieniądze, co miesiąc. Przykładem dochodu pasywnego, może być agent ubezpieczeniowy i zawarta przez niego umowa. Jak długo składka miesięczna będzie opłacana przez ubezpieczonego, tak długo – agent, który ją zawarł - będzie otrzymywać odpowiednie wynagrodzenie. Może ono trwać nawet 25 lat albo i dłużej. Podobnie jest z kredytami bankowymi, leasingami, itp.

Gdzie występują i jak naliczane są dochody pasywne?
Z dochodem pasywnym mamy do czynienia głównie w marketingu wielopoziomowym. Powstaje on automatycznie w wyniku sprzedaży produktów firmowych, realizowanych za pośrednictwem partnerów, podległych nam bezpośrednio jak i pośrednio. Jest to jedna z piękniejszych form dochodu, gdyż nawet w okresie długotrwałej choroby, urlopu albo dłuższego wyjazdu za granicę, dochody te ciągle się pojawiają.

Dlaczego warto pracować w systemie MLM?

  1. Pierwszym i bardzo ważnym walorem, przemawiającym za podjęciem pracy w marketingu sieciowym, jest niski koszt inwestycji początkowej! Przeważnie stać jest na to każdego.
  2. Drugim i bardzo ważnym walorem tego marketingu jest dziedziczenie. W razie choroby, wypadku lub innej przyczyny, z powodu której nie jesteśmy w stanie dalej pracować, mamy możliwość przekazania swojej struktury sieciowej naszemu spadkobiercy.
  3. Trzecim walorem MLM jest szeroki zasięg działalności. Nie ogranicza się on do działalności na terenie jednej miejscowości. Ma on zasięg globalny i może się rozwinąć na całym świecie, dzięki czemu potencjał zysków jest nieograniczony.
  4. Czwartym walorem marketingu sieciowego firmy LR, jest polityka otwartych drzwi dla każdego, kto zechce zostać jej dystrybutorem. Sami decydujemy o tym, czy chcemy podpisać umowę tylko po to, by kupować produkty taniej w cenach hurtowych dla nas samych, czy chcemy budować swoją strukturę. Decydując się na własny biznes, dobrze jest pozostawać w ścisłym kontakcie z osobą, z którą podpiszemy umowę. Od tego może zależeć nasz sukces i przyszłe dochody.

Copyright © All rights reserved
Site design by praca-lr.com
Impressum